Reference (pro které společnosti jsem koučovala, konzultovala, popř. kde nyní koučuji)

3M Česko, Coca-Cola Beverages Čeká a Slovenská republika, Covidien/ Medtronic, ČEZ, ČSOB, Jungheinrich ČR, Komerční banka – Societé Generale, Kraft Foods / Mondelez, Lego, Makro Cash and Carry ČR, Merck Pharma, Modrá pyramida stavební spořitelna, Nestlé Česko, Parker Hannifin, PPF banka, Roche Diagnostica, RWE, Sandvik Chomutov Precision Tubes, SAP, Toyota Motor Czech, TPCA Kolín, Unicredit Leasing

Co říkají klienti… (kterým srdečně děkuji za možnost uveřejnit referenci)

Není jiné cesty jak přesvědčit člověka s velice skeptickým přístupem ke školení, tréninkům a koučingu, než je absolvovat. A nejlepší způsob je právě s MUDr. Evou Jedličkovou. Naše spolupráce a její schopnosti v oblasti koučingu mi otevřely novou dimenzi chápání a pomoc při řešení zdánlivě neřešitelných složitostí. A zároveň pochopit co koučing opravdu znamená, co je jeho náplní a zároveň posláním.
Martin Peleška, Sales & Marketing Director, Toyota Motor

S Evou jsem začal spolupracovat na rozvoji svých manažerských schopnosti před dvěma roky, postupně naše spolupráce přešla přirozeně i do řešení soukromého života. Evu jsem si vybral pro komplexní přístup a hlavně proto, že ve mně vzbuzovala pocit důvěry a věděl jsem, že k ni budu moc mluvit naprosto otevřeně, což se mi postupně jenom potvrdilo. Rozhovory s Evou mne nasměřovaly k sobě samému a lepšímu pochopení mého charakteru. Také k zostření vnímaní mých emocí a  práci s nimi. Otevřely mi  cestu k lásce, plnějšímu a spokojenějšímu životu.
Petr Adamec, Brand Manager at Mondelez

Zaradoval jsem se, když jsem objevil tyto stránky! Připomněly mi několik programů, kterými jsem prošel, a Eva mi na nich byla neobyčejným průvodcem. Ještě jednou díky za obrovskou dávku inspirace a za možnost poznat, kam se mám vydat a co cestou dělat. Podívejte se pozorně na logo. K čemu Vás vyzývá? Nechte ho na sebe chvilku působit…… a pak se třeba vydejte na cestu k Vaší křižovatce. Nedávno jsem v anglickém výkladovém slovníku nalistoval slovo „crossroads“. Mám rád, jak to angličtina umí výstižně vyjádřit! Tak šťastnou cestu!
Jan Vlček, ČEZ 

MUDr. Eva Jedličková je velmi inteligentní, citlivá a zkušená v osobním koučování. Byl jsem překvapen jejím jemným koučovacím stylem, díky němuž jsme během dialogu zjišťovali, na co se skutečně zaměřovat, abych se dále posunul.
Kromě vyjasnění si oblastí, ve kterých se chci dále rozvíjet, pomohla mi se dostat do hlubších rozvojových témat. Prozkoumali jsme také na první pohled neviditelné části mého přemýšlení a přístupu. Objevoval jsem to, co mi dříve zůstávalo skryto, a co ovlivňovalo mé vnímání a komunikaci. K mému velkému překvapení, nalezení řešení v těchto oblastech, mi pomohlo zlepšit se a dosáhnout pokrok, který je viditelný pro mé kolegy i nadřízené.
Mohu bez váhání říct, že její koučovací styl a osobnost mi pomohly v osobním rozvoji. Pokud budu mít tu možnost, rád bych v budoucnu pokračoval ve spolupráci s ní na svém dalším osobním růstu. S ohledem na výše zmíněnou zkušenost ji velmi rád doporučím ke spolupráci s jakýmkoliv budoucím klientem. Jsem si jistý, že spolupráce s ní bude mít přínos pro váš další rozvoj.
Dr. KIML Robert,  TPCA Czech, s.r.o.

Často myslím na naše společné setkávání a stále z nich čerpám, některé věci mi dochází až teď při nových životních situacích. A tak mě  často napadá, že práce s Vámi byla jednou z mých nejlepších životních investic (tím samozřejmě nemyslím jen finanční :-)). Mám ráda, pokud cítím, že lidi mají z mojí práce dobrý pocit a sdělí mi to,  a i proto chci já vám říct, že vaše práce měla pro mě velký smysl.
Ilona Hluštíková, Novartis

Eva byla jedním z prvních lidí, kteří mě seznámili s koučinkem jako takovým. Podařilo se jí vybudovat vztah mezi koučem a koučovaným, který je založen na důvěře a otevřené komunikaci. Během let, naší spolupráce jsme řešily mnoho situací, které se vztahovaly nejen k mým pracovním, ale i soukromým problémům. Spolupráce s Evou přesně splňuje moje představy o koučinku, kdy spolupráce má být založena na partnerském a otevřeném přístupu. Za velice přínosné považuji, že mě donutila přemýšlet o věcech a mě samé tak, jak bych sama nikdy nebyla schopna (a ani ochotna) přemýšlet. Díky koučinku a Evině podpoře jsem přestala řešit věci, které jsou neřešitelné. Osobně cítím, že jsem dnes ve své manažerské práci i soukromém životě daleko klidnější, řešení stresových situací se mi zdá jednodušší. Díky koučinku se dokážu podívat na svět jinýma očima, z různých úhlů pohledu. Pod Eviným vedení jsem se jako manažer a jako člověk posunula o velký kus dopředu.
Dana Šebková, Coca Cola HBC, s.r.o.